قيمت دلار در صرافي هاي مركزي ايران

قيمت دلار در صرافي هاي مركزي ايران

گزارش دلار امروز (7مهر)

دوشنبه هفتم 7 1399

صرافی‌های بانکی در ابتدای روز با فروش دلار در قیمت ۲۸ هزار و ۷۰۰ تومان کار خود را آغاز کردند، اما اکنون در ساعت 50 و 17 دقیقه، پس از افزایش  قیمت دویست تومانی به بهای 28900 تومان به فروش می‌رسد.

 قیمت خرید دلار در این صرافی‌ها نیز اکنون ۲۸ هزار و ۸۰۰ تومان است. این ارقام ۲۵۰ تومان بیشتر از نرخ روز گذشته صرافی‌های بانکی در این زمان است.

(0) نظر

مقدار تغییر و جدول نرخ دلار امروز دوشنبه 7مهر

دوشنبه هفتم 7 1399

قیمت دلار امروز دوشنبه 7مهر ۲۹,۵۰۰ (بیست و نه هزار و پانصد ) تومان قیمت خورد . که نسبت به روز قبل ، افزایش ۱.۸۳ درصدی داشته است.جدول قیمت 3روز اخیر دلار

 

 

 

قیمت (تومان)

مقدار تغییر

درصد تغییر

تاریخ

۲۹,۵۰۰

۵۴۰

۱.۸۳

امروز

۲۸,۹۶۰

۲۶۰

۰.۸۹

روز قبل

۲۸,۷۰۰

۵۰

۰.۱۷

۲ روز پیش

(0) نظر

اخرین نرخ دلارکانادا روز دوشنبه 7مهرماه 99 چند

دوشنبه هفتم 7 1399

 دلار کانادا با افزایش ۱.۷۴ درصدی نسبت به دیروز  ، ۲۲,۰۱۸ (بیست و دو هزار و هجده ) تومان مبادله شد.

(0) نظر

قیمت دلار دوشنبه 7مهر نسبت به دیروز

دوشنبه هفتم 7 1399

قیمت دلار امروز به 29 هزارو 500 (بیست و نه هزار و پانصد ) تومان رسید که نسبت به روز قبلی ، افزایش ۱.۸۳ درصدی داشته.

(0) نظر

بازارازاد تهران روز دوشنبه 7مهر ساعت 17

دوشنبه هفتم 7 1399

بازارازاد تهران روز دوشنبه 7مهر ساعت 17 شاهد رشد نرخ  دلار است که به ۲۹,۵۰۰ (بیست و نه هزار و پانصد ) تومان رسید.

(0) نظر

قیمت دلارروز ۵ شنبه ۳ مهرماه ۱۳۹۹

پنج شنبه سوم 7 1399

قیمت دلارروز ۵ شنبه ۳ مهرماه ۱۳۹۹ ثبت شد و با نرخ 28100 تومان اعلام گردید.

(0) نظر

قیمت امروز دلار پنج شنبه ۳ مهر ۹۹

پنج شنبه سوم 7 1399

خط‌شکنی دلار و عبور از سطح 27 هزار و 500 تومانی، انتظارات افزایشی را  در بازار ارز بالابرده است. الگویی در بازار حاکم شده است که به دنبال رشد پله‌ای این ارز به‌سوی کانال‌های بالاتر است. باید دید بازار ساز برای شکست این الگو دست به اقدامی‌خواهد زد، درنتیجه رصد رفتار بازار ساز از هر زمان دیگری مهم‌تر است. تاکتیک بازار ساز تا الآن همراهی با بازار و جلوگیری از ورود تقاضای آربیتراژی و افزایش نوسانات دلار بوده است. عده‌ای باور دارند، بازار ساز می‌خواهد از نقطه‌ای فروش دلار را کلید بزند که نوسان گیران را شگفت‌زده کند و فرصت فروش را به آن‌ها ندهد. نوسان گیران هم سعی می‌کنند با تعیین حد ضرر و سود در برابر چنین رفتار احتمالی آماده باشند.

(0) نظر

نرخ دلارروز پنج شنبه ۹۹/۷/۳

پنج شنبه سوم 7 1399

رشد روز دوم مهرماه برای بسیاری از معامله‌گران ارزی غیرمنتظره بود. عده زیادی انتظار داشتند، پس از کاهش جو روانی حاصل از اخبار سیاسی پیرامون مکانیزم ماشه، قیمت دلار به ثبات بیشتری برسد و حتی به تدریج در مسیر کاهشی قرار بگیرد. با این حال در همان ابتدای روز گذشته دو عامل بیرونی به کمک افزایشی‌های بازار ارز داخلی آمدند؛ اولی تقویت ارزش دلار در هرات افغانستان و دیگری بالا رفتن نرخ حواله درهم. این متغیرها باعث شدند که سمت و سوی انتظارات در بازار ارز داخلی تغییر کند و کسی در خیابان فردوسی حاضر نباشد در ابتدای روز زیر محدوده ۲۷ هزار و ۷۰۰ تومان اقدام به فروش دلار کند.

همین موضوع تبدیل به بال سوم افزایشی در بازار ارز شد، چرا که بیشتر تحلیلگران فنی بازار عنوان کرده بودند که عبور دلار از سطح ۲۷ هزار و ۵۰۰ تومانی، سرعت رشد این ارز را بیشتر می‌کند. همین اتفاق هم افتاد و در نزدیکی ساعت ۲ بعدازظهر، این ارز در خیابان فردوسی توسط معامله‌گران بالای کانال ۲۸ هزار تومانی عرضه می‌شد. بال چهارمی که از نگاه برخی فعالان به افزایش قیمت دلار کمک کرد، کاهش ارزش طلا در بازارهای جهانی بود. دیروز طلا به زیر مرز هزار و ۹۰۰ دلار رفت و تا ساعت ۴ بعدازظهر هم نه تنها رفتار بازگشتی را از خود نشان نداد، بلکه تا محدوده هزار و ۸۸۰ دلاری عقب نشست. (قیمت اونس طلا تا ساعت ۲۱ به ۱۸۶۶ دلار هم رسید)این افت می‌توانست اثر کاهشی زیادی در بازار سکه داشته باشد، ولی برخی فعالان عنوان می‌کردند که سکه‌بازان از طریق بالا بردن قیمت دلار سعی کردند که از ارزش دارایی خود حفاظت کنند.

(0) نظر

قیمت زنده دلار امروز پنجشنبه ۱۳۹۹/۷/۳

پنج شنبه سوم 7 1399

در پنجمین روز هفته،قیمت دلار برای ساعاتی کانال ۲۸ هزار تومانی را رویت کرد، ولی در اواخر روز کمی احتیاط در خرید و فروش ارز بیشتر شد؛ همین مساله موجب شد که قیمت به انتهای کانال ۲۷ هزار تومانی بازگردد. ساعت ۴ بعدازظهر روز چهارشنبه، دلار در بازار آزاد با قیمت ۲۷ هزار و ۹۹۵ تومان به فروش می‌رفت که ۵۰۰ تومان بیشتر از روز سه‌شنبه بود.

(0) نظر
X