قيمت دلار در صرافي هاي مركزي ايران

قيمت دلار در صرافي هاي مركزي ايران

تبلیغات محیطی موثر

سه شنبه هجدهم 8 1400

اغلب این سایت‌های بر روی خط تنها فرصتی برای تبلیغ وسیله نقلیه (هایی) که می‌خواهید بفروشید، ارائه می‌دهند. این شانس شما را برای تبلیغ کسب و کارتان و همچنین هر گونه خدمات اضافی که ارائه می کنید، مانند امور مالی و خدمات را محدود می کند. تبلیغات در جاده فیروزکوه


علاوه بر این، بیلبوردها برای راهنمایی فروشاران مستقیماً به درب منزل شما ایده آل هستند. پیکان ها و توضیحات و همچنین آدرس شما اطمینان حاصل می کند که فروشاران می توانند نمایندگی شما را پیدا کنند و ترافیک کسب و کار شما را افزایش دهند. تبلیغات

با تبلیغات نمایندگی خودروی خود با بیلبوردهای تبلیغاتی، تضمین می‌کنید که در مکانی که انتخاب می‌کنید حضور برجسته‌ای داشته باشید، مطمئن باشید که به مخاطبان مورد نظر خود دسترسی خواهید داشت و در بین ساکنان محلی شهرت ایجاد می‌کنید.

با راه اندازی کمپین تبلیغاتی بیلبورد خود، مخاطبان نمایندگی خود را افزایش دهید. مجری تبلیغات محیطی در جاده فیروزکوه


ساعت تابستانی (DST) - همچنین به عنوان ساعت تابستانی بریتانیا (BST) شناخته می شود - نامی هست که به از دست دادن یک ساعت در بهار و بازیابی مجدد آن در زمستان داده می شود. ما این کار را به منظور صرفه جویی در انرژی با هستفاده حداکثری از نور طبیعی روز انجام می دهیم.

این مفهوم برای اولین بار در سال 1784 توسط سیهستمدار آمریکایی، بنجامین فرانکلین، به عنوان وسیله ای برای صرفه جویی در مصرف شمع مطرح شد. در بریتانیا، این ایده تا زمانی که انگلیسی، ویلیام ویلت، آن را در سال 1907 به پارلمان بریتانیا پیشنهاد کرد، مطرح نشد.

از سال 1916، ساعت‌های بریتانیا در آخرین یکشنبه ماه مارس یک ساعت به جلو می‌روند و اساساً ساعت را از صبح به عصر «حرکت» می‌دهند. ما ساعت را تا آخرین یکشنبه ماه اکتبر «حرکت» نمی کنیم.

این کمپین برای نشان دادن نحوه کار بیلبوردها با یک پیام ساده بود. این طرح پوستر یادآور این بود که ساعت‌ها در صبح یکشنبه جلو می‌روند که بسیاری از مردم فراموش می‌کنند. با تشکر از این ما در عرض 5 روز 23 درخوهست جدید و 8 مشتری جدید دریافت کرده ایم. این نشان می‌دهد که با پیام‌های مناسب، بیلبوردها می‌توانند برای هر تجارت یا محصولی کار کنند.»

ما متعهد به ارائه خدمات حرفه ای و دقیق به همه فروشاران خود هستیم و این در توصیفاتی که دریافت می کنیم منعکس می شود. در اینجا منتخبی از توصیفات فروشاران در ماه گذشته آمده هست:

«بیلبورد ما فوق‌العاده بود و برای کسب‌وکار ما نمایش عالی داشت. این بسیار آسان و مستقیم هست. این یک ابزار بازاریابی عالی هست و در آینده بیشتر از آن هستفاده خواهم کرد."

کایروپراکتیک زندگی

این اولین باری بود که از رسانه های بیلبورد هستفاده می کردیم و در هستفاده مجدد از آنها تردیدی نداشتیم. من بیلبورد مدیا را بدون تردید توصیه می کنم. تبلیغات

هستونریج هستیتز

“بسیار مفید و آموزنده. رسانه بیلبورد از ابتدا تا انتها خدمات بسیار خوبی به ما ارائه کرد. این یک تجربه عالی برای یک مشتری برای اولین بار هست.”

بارتلت خودرو

کار با بیلبورد مدیا بسیار آسان هست و آن‌ها کاری را که تنظیم کرده‌اند به شیوه‌ای حرفه‌ای انجام می‌دهند. من قطعا بیلبورد مدیا را توصیه می کنم.

منبع:

https://aradholding.com/%d8%a7%d8%ac%d8%a7%d8%b1%d9%87-%d8%a8%db%8c%d9%84%d8%a8%d9%88%d8%b1%d8%af-%d8%aa%d8%a7%d8%a8%d9%84%d9%88-%d9%85%d8%ad%d9%88%d8%b1-%d9%81%db%8c%d8%b1%d9%88%d8%b2%da%a9%d9%88%d9%87/


(0) نظر
X